خلیل آقایى به ریاست سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزدارى منصوب شد
۱۵ام آذر ۱۳۹۶ مختلف

۱۳ آذر ۱۳۹۶

پایگاه خبری شارژی محیط زیست و حیات وحش ایران (شارژی): طی حکمی از سوی محمود حجتی وزیر جهاد کشاورزی، خلیل آقایی به سمت معاون وزیر و رئیس سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور منصوب شد.

صبح امروز طی مراسی که در وزارت جهاد کشاورزی برگزار شد مهندس خلیل آقایی به عنوان معاون وزیر جهاد کشاورزی و رئیس سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشور منصوب و از خدمات مهندس خداکرم جلالی تکریم و تقدیر شد.

در بخشی از این حکم وزیر جهاد کشاورزی آمده است: تلاش برای فراهم نمودن تمهیدات لازم با رویکرد مردم محوری در مدیریت منابع طبیعی، حفظ و صیانت جنگل های کشور، جلوگیری از بیابان زایی، ایجاد باغ های دیم سازگار با محیط در اراضی شیبدار، زراعت چوب و توسعه گیاهان دارویی در مناطق مستعد و عرصه های مرتعی و بیابانی و توسعه آبخیزداری از اولویت های مأموریت جنابعالی خواهد بود.

مهندس خلیل آقایی که فارغ‌التحصیل دانشگاه شیراز در رشته مهندسی زراعی (آبیاری) است. وی پیش از این قائم مقام وزیر جهاد کشاورزی در امور مجلس بوده است.

ریاست سازمان جهاد‌کشاورزی در استان‌های مرکزی، همدان و اردبیل، قائم مقامی سازمان جهاد کشاورزی استان گیلان و مشاور معاون آب وزارت نیرو از سوابق مدیریتی و اجرایی مهندس آقایی است.

۰
-۱۲۵

  


مطالب پیشنهادی